Fon yönetiminde Yatırım Mühendisliği Yaklaşımı

Davranışsal finans teorisi ve Yatırım Mühendisliği yaklaşımı ile bilimsel şekilde yönetilen yatırım ve emeklilik fonları

Fon yönetiminde Davranışsal Finans Teorisi

Yatırım ve emeklilik fonlarımız alanlarında uzman ve deneyimli fon yönetimi ekibimiz ile yatırım mühendisliği yaklaşımı ve davranışsal finans teorisi kuralları çerçevesinde yönetiyoruz.

 • Davranışsal Finans Teorisi

  Duygular ile değil kural bazlı teknikler kullanılarak, davranışsal finans teorisi çerçevesinde yapılan yenilikçi ve etkili varlık yönetimi.

 • Yenlikçi Yaklaşım

  Kendimize özel, oluşturduğumuz vizyoner bir yapılanma ile, kolay kullanılabilir, şeffaf ve ayrıca kolay anlaşılabilir yatırım fonları oluşturduk.

 • Çeyrek asırlık tecrübe

  Ata Portföy Fonları uzman bir ekip tarafından yönetilip ve bugünün cazip Türk piyasalarına yatırım yapmayı düşünen yatırımcılar için ideal bir yatırım aracıdır.

Daha Fazla Bilgi

Yatırıma Mühendislik Bakışı

Birikimlerinizin çok değerli olduğunun farkındayız. Amacımız, yatırımlarınızın gelecek nesillere aktarılabilecek kalıcı varlıklar haline gelmesidir. Bu doğrultuda, kalıcı varlık yaratmanız için yatırım dünyasında ezber bozuyoruz. Yeni yaklaşımımız Yatırım Mühendisliği ile doğru yatırımlar yapmanız için her zaman yanınızdayız.

 • Mühendislik Bakışı

  Yatırıma bir mühendisin sistematiği gibi analiz ve durum tespiti yaparak bakıyoruz sonrasında önerilerimizi sunuyoruz.

 • Odaklı - Derinlemesine Araştırma

  Bu yaklaşım ile derinlemesine hedef ve ürün analizi yaparak, size doğru yatırım yapmanın stratejilerini gösteriyoruz.

 • Bilimsel Yöntemler ile Araştırma

  Rasyonel, gerçek ve dayanağı olan bilgileri veriyoruz. Duyumlarla, kişisel görüşlerle hareket etmeyiz. Analizlerimizi, bilimsel veriler ve gerçek haberler üzerinden yapıyoruz.

Daha Fazla Bilgi